Νίκη του ΑΟ Γλυφάδας επί της Αγίας Ελεούσας με σκορ 1-0
22-10-2018, 19:03

Πιο ουσιαστικός ο ΑΟ Γλυφάδας νίκησε την Αγία Ελεούσα με σκορ 1-0 σε αγώνα για πρωτάθλημα της Β’ Ε.Π.Σ.Α. Κατηγορίας.

Σκόρερ του μοναδικού τέρματος της αναμέτρησης ήταν ο Σέχου με γκολ που σημείωσε στο 17ο λεπτό, ενώ ο τερματοφύλακας των Γλυφαδιωτών, Τουρκοχωρίτης, απέκρουσε πέναλτι που εκτέλεσε ο Λάππας στο 32ο λεπτό του αγώνα. Καλή κρίνεται η διαιτησία των Κίκηρα, Τραντά και Μπάγια.

ΑΟ Γλυφάδας: Τουρκοχωρίτης, Μπάκος, Καλογιάννης, Ντοβίνος, Δεδούσης, Καπλάνης, Γαλιμίτης (80’ Τουρτούλας), Μούντριχας (90’ εφραιμίδης), Παπαδόπουλος (90’ Χτενάς), Ιωακειμίδης, Σέχου (60’ Χαλίλας).

Αγία Ελεούσα: Ζαφειρόπουλος, Παπαδόπουλος, Μακρής, Αγουρίδας, Κατσικογιάννης, Λάππας, Κακκαβάς (89’ Ασλάνογλου), Ηλιαδάκης, Σκεπετάρης (46’ Καναρίδης), Γιαννόπουλος, Ρούσσος (75’ Αβράμης).